Hakkımızda

Şirketimiz, 2012 yılında, Adana merkezli olarak, yatırım, dış ticaret ve sınai mülkiyet hakları, marka tescil , ürün belgelendirme, yönetim sistemleri danışmanlığı konularında faaliyet göstermek üzere kurulmuştur.


JFA Danışmanlık projelerde, sektör hakimiyetinin sağlanması açısından mesleki özelliklerine göre danışmanlarını ve uzmanlarını yönlendirmektedir. Firmalara özel ve genel katılıma açık eğitimler düzenlemektedir.


Türk sanayisine eğitim, danışmanlık ve belgelendirme hizmeti sunan firmamız görevinin bilinciyle hareket etmekte ve sanayimizin global pazardaki rekabet gücünü arttırmak için gerekli ciddiyet ve özveriyi göstermektedir.MİSYONUMUZ - VİZYONUMUZ

JFA DANIŞMANLIK müşteri ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutarak kalite standartlarında hizmetler sunmayı benimsemiştir. Bu doğrultuda müşterileri, çalışanları için sürekliliği, güvenirliliği tercih eden, topluma ve çevreye duyarlı bir kurum olmak temel hedefimizdir. Müşterilerimiz için farklılık yaratmak, bizden beklentilerini çalışanları ve hizmet kalitesi ile göstermek temel prensibimizdir.